[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Książka + Trening relaksacyjny JacobsonaKsiążka + Trening relaksacyjny Jacobsona

(76 recenzji klientów)
Cena: 32.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


Jak zrelaksować dokładnie wszystkie mięśnie + książka Antystres


Prosta i diabelnie skuteczna metoda na relaks

Antystres - Jak zmienić stres w relaksującą energię i odprężyć dokładnie całe ciało
Autor: Marek Jacenko
Wydawnictwo: Lavenmint, 72 strony

Do książki dołączone jest audio:  Głęboko relaksujący Trening Jacobsona
Nagranie audio z lektorem mówiącym krok po kroku co robić.


Błyskawiczny relaks


Najprostszym sposobem na relaksację byłoby wybrać się na wycieczkę w miejsce z dala od cywilizacji. Miejsca ciszy, spokoju i tego wyczuwalnego, a może dającego się zauważyć stanu, kiedy wszystko ogarnia spokój.

Szczęśliwie istnieje też kilka sposobów relaksacji dla tych, którym brakuje czasu na takie podróże. Jednym z nich jest trening relaksacyjny polegający na słuchaniu nagrania. Trening trwa zwykle około 30 minut. Trening jest bardzo przyjemny - kładziesz się wygodnie, głos instruuje krok po kroku, co należy robić.

Jeśli nie najlepszy, z pewnością jeden z najlepszych z tych starszych i dogłębnie przebadanych naukowo treningów relaksacyjnych to trening Jacobsona.

Jaki efekt? Oto wypowiedź jednej z osób, które go użyły:

”Bardzo mi pomógł trening Jacobsona. Potrafił dotrzeć do wnętrza duszy, rozładować napicie, z którym borykamy się codziennie, spokój jaki ogarnął mnie jest niesamowity! Efekt jest zdumiewający!”


“To niezwykła książka. Poprzez nauczenie się technik relaksacji daje nadzieję na przywrócenie harmonii w naszym nieuporządkowanym i wciąż pędzącym życiu, na osiągnięcie i pełniejsze przeżywanie szczęścia.”
dr Anna Czerniejewska, lekarz dziecięcy i kardiolog

“Autor tej książki jest jednym z najbardziej inspirujących mężczyzn, jakich spotykam. Cieszę się powstała ta książka, która przyczyni się do pozytywnych zmian w życiu innych ludzi.”
dr Katarzyna Włodkowska, lekarz rodzinny


Dołączone nagranie audio: Jedyna polska wersja relaksacji Jacobsona posiadająca zezwolenie twórców współczesnej wersji treningu prof. Douglasa. A. Bernsteina oraz dr Thomasa D. Borkovca.


W skład pakietu wchodzi:
  • Książka Antystres (W formie elektronicznej, dostarczana przez Internet.)
  • Rozszerzony Trening relaksacyjny Jacobsona w krystalicznej jakości audio MP3. Sam trening audio ze skórtowym opisem można pobrać bezpłatnie ale trening dostarczany z książką jest w najlepszej jakości (256kbps stereo) oraz jest dodatkowo rozszerzony (31 minut) a zawarte w książce instrukcje wyjasniają dokładnie jak go dobrze przeprowadzić.

Książkę w wersji drukowanej razem z płytą CD można nabyć w sklepie Relaksacja.pl.
Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły również:

Inni Klienci oglądali też...