[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Trening relaksacyjny JacobsonaTrening relaksacyjny Jacobsona

(86 recenzji klientów)
Cena: 0.00zł
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


Jak zrelaksować dokładnie wszystkie mięśnie

Uwaga. Dostępna jest też rozszerzona wersja treningu z ksiązką tutaj.


Sprawdź jaką metodę relaksu stosują psychologowie i psychiatrzy od lat.

Jeśli nie najlepszy, z pewnością jeden z najlepszych z tych starszych i dogłębnie przebadanych naukowo treningów. Trening relaksacyjny bazujący na treningu Jacobsona, w adaptacji dr Pawła Holasa z Kliniki Psychiatrii Akademii Medycznej w Warszawie. Wersja audio, 27 minut

Opinie o nagraniu:

Witam:-) W zasadzie mogłabym napisać tylko,że jestem pod wrażeniem treningu relaksacyjnego!!! Myslę jednak ,że powinnam napisac więcej.Otóż nigdy wcześniej,ani pewnie nigdy później nie doznam takiego CUDOWNEGO rozluźnienia,jak wtedy gdy słuchałam nagrania treningu Jacobsona!! Dziekuję sredecznie! Pozdrawiam Barbara
UWAGA: Aby pobrać nagranie należy złożyć zamówienie. Nagranie zostanie wysłane pocztą elektroniczną (email) bezpłatnie.
Trening udostępniamy dzięki uprzejmości serwisu Relaksacja.pl Jeszce sprawniejszy umysł.Recenzje naszych Klientów
11 stron  [1]  2  3  4  5 > »
Polecam13.02 19:00
Autor opinii: Ewa p
"Trening Jakobsona spełnia moje oczekiwania. Muzyka jest faktycznie relaksująca, pozwala oderwać się od rzeczywistości, odpręża i co najważniejsze dla mnie wycisza. Polecam każdemu kto prowadzi bardzo intensywny tryb życia w ciągłym stresie, brak czasu na inne metody odpoczynku."

trening jacobsona21.04 18:50
Autor opinii: katarzyna adam
"Treningjacobsona dziala cuda przy reguralnym stosowaniu- dzieki niemu wyszlam z leczonej 10 lat bezsennosci.... Stosowalam go rowniez jako forme relaksacji u moich pacjentow w hospicjum, metoda ta nie tyle ze relaksowala ale wprowadzala ich w taki stan ze odczucie bolu /pacjenci z rakiem/ bylo wedlug nich slabsze."

TAKIE SOBIE15.01 11:25
Autor opinii: Anonim
"wkurza mnie głos tegoprowadzacego jeszcze bardziej sie dewnerwuje"

Faktycznie wprowadza w stan odprężenia.20.10 19:08
Autor opinii: Jarek
"Polecam w 100% Bardzo trafne polecenia i do tego głos prowadzącego jest bardzo przyjemny. Nie recytuje beznamiętnie, ale odnosi się wrażenie, że robi to z przekonaniem i wiarą w pożądany skutek, a bez tego ćwiczenia nie miałyby najmniejszego sensu. Jeszcze raz POLECAM."

Bardzo dobre i działa07.09 15:11
Autor opinii: Mirek
"Rzeczywiście działa. Lektor w porządku. Poczułem faktyczne odprężenie. Wspaniale że nagranie udostępniono za darmo. Powinno dać świetne efekty razem z treningiem autogennym Schultza, który można stosować w kombinacji z treningiem Jacobsona. Polecam. Razem z treningiem autogennym Schultza. Nawet jeśli masz ciężkie fizyczne objawy stresu, te techniki powinny okazać się pomocne."

odpłynąłem16.04 07:13
Autor opinii: Krzysiek
"Trening bardzo mile mnie zaskoczył. Zawsze myślałem że jestem "odporny" na tego typu zabawy lecz tym razem było zupełnie inaczej. Naprawdę z każdą minutą byłem coraz bardziej zrelaksowany a na końcu treningu nawet " odpłynąłem" więc jak dla mnie trening ten sprawdził się w 100%."

relax :-)19.03 11:46
Autor opinii: Marcin Jaszek
"Bardzo dobrze działa, polecam wszystkim"

Profesjonalnie wykonane05.02 01:18
Autor opinii: Anna
"jest profesjonalnie wykonane a to ważne w przypadku treningów relaksacyjnych by nic w nagraniu nie rozpraszało nas."

Trening relaksacyjny Jacobsona04.01 23:22
Autor opinii: Tereska
"Bardzo dziękuję za tak wspaniały trening. Pozwala on absolutnie na głębokie rozluźnienie i relaks. Wszystkim polecam bo warto"

Rewelacja26.10 10:08
Autor opinii: SEB
"Cos pieknego.... wielokrotnie zasnalem podczas relaksacji :) Niesamowite, jak dobrze sie czuje po pol godzinie sluchania nagrania. Szczerze polecam."

11 stron  [1]  2  3  4  5 > »