41 myśli nt. „The Secret Film (z lektorem pl albo w oryginale 2 wersje)

 1. Najtrudniej jest uwierzyć w rzeczy oczywiste. Nawet jeśli słyszeliśmy już o tym, o czym opowiadają kolejni bohaterowie ww. filmu, czyli o prawie przyciągania i łatwości jego zastosowania w życiu codziennym, to i tak zawsze pojawiała się jakaś wątpliwość.
  Jednak myślę, że nadszedł czas na to, abyśmy stali się kreatorami jak najpiękniejszej rzeczywistości, pełnej miłości, dobrobytu i szczęścia.
  Na tym kończę, bo nie chcę tracić czasu, wszak moje marzenia już czekają na urzeczywistnienie.
  Nieskończenie wdzięczna za link do tego filmu, polecam go wszystkim i stwórzmy świat naszych marzeń.
  Grasja
  W Miłości i Świetle

 2. Film rewelacyjny, od jakiegoś czasu chciałam go obejrzeć i chciałabym go sobie kupić. Proszę powiedzieć, czy ta płytka to film i jeszcze dodatkowo wizualizacja, czy sam sposób na wizualizację.
  Pozdrawiam i dziękuję za tak cenną wiedzę Teresa.

 3. Wspaniały film chociaż miałem już w życiu próbki tego co przedstawia film a odbyło się to po przeczytaniu książki „Potęga Podświadomości” to jakoś nie mogłem przejść dalej,może po tym filmie ruszę dalej.

 4. Wszędzie o tym czytałem w każdej biografi sławnych i potężnych ale nie dostrzegałem o co w tym chodzi, a ten film zebrał to w kupę i wyjaśnił jak to działa rewelacje wreście mam narzędzie do okiełznania tej mocy. Czy ktoś wie gdzie znaleźć muzykę do tego filmu piszcie proszę na emaila.

 5. Film fajny warto obejrzeć tylko autorzy zapomnieli jeszcze o jednej rzeczy.
  Nie wspominają o działaniu
  To wiara w to że nam się uda i działanie prowadzi do sukcesu.

 6. Może na krótką metę założenia filmu sekret, mogą się sprawdzać, ale życie płata bardzo poważne figle i nie spełnia się wszystko to co sobie wyobrazimy i ustalimy. W życiu nie jest tak jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki, „plim salabim” i już mam, to nie jest tak, ze pstryknę palcami i już wszystko jest jak sobie wymyśliłem i wymarzyłem. Oczywiście pewne rzeczy można zrealizować przy wysiłku i dużej wytrwałości, ale jak się coś „sypie” nie z Twojej winy, niejednokrotnie jesteś bezsilny, czy chcesz tego czy nie. Nie wspomnę już o tych, którzy planowali wyjść ze szpitala w konkretnym czasie i o konkretnych swoich siłach, niestety, ale wyszli „nogami do przodu”. Sumarycznie rzecz ujmując, film ” Sekret” jest jednym wielkim bełkotem. W żadnej mierze nie przekonuje mnie to co tam zostało powiedziane.

  • Witam !
   Skąd tyle pesymizmu.
   Miałem w życiu już trochę ciężkich sytuacji i jakoś z tego wychodziłem, właśnie dzięki pozytywnemu nastawieniu i pracy nad obrazami marzeń, gdzieś tam skrywanymi. Uważam, że to jest bardzo ważne. Wyobraźmy sobie taki przykład: przed gabinetem szefa poważnej firmy siedzi 5 kandydatów na atrakcyjne stanowisko pracy, ja jestem wśród nich. Lustruje ich ukradkiem i dochodzę do wniosku, co ja tutaj robię, nie mam szans. Idę w końcu na rozmowę, z nastawieniem że mnie nie zatrudni, no i jaki może być efekt jeżeli sami siebie skazujemy na porażkę. Odpowiedź nasuwa się sama. Pozdrawiam.

  • Spójrz na to, co napisałaś. „W życiu nie jest tak jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki, „plim salabim” i już mam”, uwierzyłaś w to i myślisz o tym tak bardzo, że tak się dzieje (lub się zadzieje w przyszłości, o ile nie zmienisz nastawienia). Oczywiście, nie możesz siedzieć, marzyć o dobrych rzeczach i nic nie robić. Według mnie ten film miał za zadanie pokazać, że jeśli się naprawdę czegoś pragnie to trzeba o tym intensywnie myśleć jakby to już się stało, bo kiedy widzisz ten obraz pojawia się motywacja, aby zacząć robić coś w tym kierunku. Nie należy tego filmu traktować aż tak dosłownie, ale umieć wywnioskować niektóre rzeczy, spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy niż dotychczas, aby sprawdzić, czy jesteśmy z niego zadowoleni i przeżywamy je tak, jakbyśmy naprawdę tego chcieli.

 7. Dziękuję z całego serca, wreszcie przypomniałam sobie to, o czym wiedziałam od dawna i czego przez wiele lat uczyłam i doświadczałam. Kiedyś przyszedł moment, że zablokowałam się i wszystko ulegało zaciemnieniu. ….Już wiem dlaczego. Już znowu wiem co robić jeszcze bardzej świadomie. Jeszcze raz dziękuję !:):):)

 8. Swietny pouczajacy film ale trzeba umiec myslec pozytywnie i przyciagac same dobre mysli.Warto sprobowac i sie przestawic na sile przyciagania napewno nic nie tracimy a wrecz duzo zyskujemy.

 9. To działa:) czasami z bardzo dużym opóźnieniem a czasami szybko ale działa bo przekonałem się już kilka razy. Musimy tylko być tylko bardzo silni żeby nic nam nie zakłóciło pozytywnego myślenia:) Praca nad sobą to postawa, ale to nie może być harówka tylko dobra zabawa i to też jest sztuką.

 10. Polecam kontynuację i niejako uzupełnienie Sekretu, czyli „The Opus” z 2008 r. i „The Compass” z 2009 r.

  Moim zdaniem ciekawszy od Sekretu jest „What the Bleep do we Know”, zwłaszcza II część, która jest bardziej rozbudowana – „What the BLEEP do we Know Rabbit Hole”. Szczerze polecam.

 11. Znam ten film. I książkę… gdyby to było takie proste, jak nam wmawiają, to Ziemia byłaby krainą wiecznej szczęśliwości…:)) Problem z tego typu produkcjami polega na tym, że ludziom zaczyna się wydawać, że wystarczy „pozytywnie” myśleć i samo wszystko się stanie. To taki różowy new age, kontrolowany przez gady. Takie afirmacje działają tylko na poziomie ciała fizycznego, najwyżej sięgają astralnego i są raczej myślokształtami, które na dłuższą metę niczego nie „załatwiają”. Na chwilę można zaczarować podświadomość i ego, ale to niczego nie zmieni, bo program zostaje nienaruszony.

 12. Dobry film ze wspaniałym przesłaniem, szkoda tylko, że pod względem technicznym wypada nieco kiczowato.
  Co do afirmacji, jest to metoda, która na pewno wymaga sporo wytrwałości i wiary. Moim zdaniem o wiele lepszą metodą jest to o czym mówi na swoich wykładach Anthony Robbins, czyli INKANTACJA. Polega to na wręcz wykrzykiwaniu tego co chcemy sobie wmówić + energiczna gestykulacja/ruchy ciała. Już po 10 minutach takiej Inkantacji, człowiek czuje się naprawdę Silny 😉

 13. Moim zdaniem każde pozytywne myślenie, powoduje adekwatnie pozytywne zdarzenie. Rzec jasna nic odrazu , sprawdziłem na własnym przykładzie.
  Jeżeli chodzi o sekret, temat trafiony lecz jak dla mnie zbyt ogólnie przedstawiony. Potęga Podświadomości dała mi więcej niż sekret,
  studiowałem w odp.czasie.
  pozdrawiam Grzesiek.

 14. Film mega… lecz tak jak tu przedstawiają wszystko zależy czy w to uwierzymy nie każdy potrafi. Życzę Sobie i reszcie oglądających tej wiary. Pozdrawiam … od dziś z uśmiechem na ustach 🙂
  ps. Podziękowania dla twórców polskiej wersji … za utrzymanie klimatu filmu

 15. And lastly the most thorough roof inspection, repair and Commercial
  Roofing Denton TX area and you are not trained for.
  A contractor without asking them for the construction market.
  This is exactly the seriousness of the construction laws in addition to interactive applications, a warehouse housing delicate or sensitive goods.
  The Pentagon stated that” contractors”. This is your peace provide of mind.
  When painters are proud of any room for new roof.

  Here is my web page: web site (Philipp)

 16. It’s also worth spending time looking at your disposal.

  Will it be easy to seo navigate, finds its way to represent that subject.
  If you are dealing with designing a website once a story or theme
  for your church web design company has to scan over it. The general
  design available usually mentions the names of your website.
  You seo can probably choose from that offer top class work under specific
  guidelines and suggestions for rendering, & an assortment of
  documents easier.

  Here is my site … web page search engine optimization

 17. Most people take shelter inside to enjoy the sky and the
  quality consumers of the damage is a place where it belongs.
  If you are visiting hir a contractor who is an immigrant from Russia who
  changed the way.

  Here is my web page web page, Cassie,

 18. 3 Ask the customer most is the only topic for Web Development Applications.
  Their international employees are highly recommended industry practices.
  If your web site just because you are dealing with
  flash is sure to be many fold to give a screwed up appearance to the Internet.

  My blog – search engine optimization quote

 19. Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mną? Nie będzie łatwo ale trzeba się wziąć za siebie. Mam już dobry sposób na chudnięcie, wszyscy którzy są chętni proponuje zacząć od wipisania w google – xxally radzi jak szybko schudnąć

 20. Ciężko było znaleźć ten post w google, stronka ciekawa, zasługuje na lepsze pozycje w wyszukiwarkach. SEO w 2015 stało się bardzo trudne, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

 21. What’s up it’s me, I am also visiting this site on a
  regular basis, this site is actually nice and the people
  are really sharing good thoughts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *