[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Relaksacja oddechowa - ćwiczenia z oddychania przeponowegoRelaksacja oddechowa - ćwiczenia z oddychania przeponowego

(4 recenzje klientów)
Cena: 47.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).Video - Wprowadzenie do relaksacji oddechowej Flowmax
System Flowmax –
za pomocą przeponowego oddechu nauczy Cię kontrolować napięcie w sytuacjach stresowych.
Uwaga: to jest wersja druga programu, poprawiona i rozszerzona.

W zestawie razem z programem jest pakiet czterech video jak korzystać z programu plus gratis nagranie audio - psycholog na co dzień korzystający z Flowmaxa odpowiada na najczęstsze pytania użytkowników.
Wymagania sprzętowe: Program do pracy wymaga komputera z Windows Vista, XP lub 7.

Trener relaksu oddechowego Flowmax glowny ekran Trener relaksu oddechowego Flowmax ustawienia
Trener Oddechu Flowmax kalendarz Trener relaksu oddechowego Flowmax ustawienia dla zaawansowanych


Dla kogo jest Flowmax

Dla osób zabieganych, stykających się z sytuacjami stresowymi w pracy oraz w życiu codziennym. Osób które potrzebują nauczyć się kontrolować poziom stresu.

Czy ten program skutecznie zwalcza stres

Samo pojawienie się stresu jest zależne od myśli, które powodują w naszym organizmie wzbudzenie. Program Flowmax może skutecznie pomóc w obniżeniu właśnie tego wzbudzenia jakie występuje w sytuacji kiedy doznajemy stresu.

W jakich sytuacjach najlepiej stosować tą umiejętność

Celem programu jest to żebyśmy mogli ten program czy też ten oddech stosować w sytuacji kiedy doznajemy stresu a więc we wszystkich sytuacjach gdzie pojawia się napięcie. Są to sytuacje w pracy czy też w życiu codziennym, kiedy nagle doznajemy stresu i chcemy szybko i skutecznie obniżyć napięcie.
Dodatkową opcją w program Flowmax jest kalendarz. Służy on temu, aby utrzymać naszą motywację do tych ćwiczeń przez 10 dni. Często zdarzało się, że osoby ćwiczące na pierwszej wersji programu po dwóch, trzech dniach rezygnowały z takiego treningu.
Pamiętaj że trening który jest dla Ciebie stworzony ma być treningiem który ma cię usamodzielnić. Ważne jest żeby przy każdej sesji starać się wykonywać ćwiczenie coraz bardziej samodzielnie. Tak by po dziesięciu dniach trening był i przyjemny i samodzielny.

Jak długo należy ćwiczyć

Jest to rzecz bardzo subiektywna. Jedni potrzebują więcej inni mniej czasu. Na ogół mówi się o tym, że taki oddech powinno się trenować około dwóch tygodni. Mniej więcej około 3 minut dziennie. Program jest dostosowany do tego rodzaju treningu, będzie on monitorował Twoją pracę i częstość, z jaką wykonujesz to ćwiczenie.

Autorzy

Paweł Holoas – doktor psychiatrii, trener mentalny sportowców. Stworzył ideę programu.
Paweł Habrat
– psycholog sportu, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Marek Jacenko – Założyciel Instytutu Neurotechnologii. Twórca systemów biofeedback. Propagator treningów relaksacyjnych w Polsce.

Podsumowując

Otrzymujesz komplet materiałów do treningu relaksacji oddechowej:
  • program komputerowy,
  • zestaw 4 instruktażowych video,
  • plus gratis nagranie audio.Recenzje naszych Klientów
pomaga mi19.10 07:47
Autor opinii: Wiktor
"Dbam o swoje zdrowie i pomaga mi w tym program do nauki oddychania przeponowego, w kilka minut pozwala się zrelaksować i zapomnieć o stresie."

swietny06.02 20:06
Autor opinii: Wlodek
"Ten trening jest na prawde swietny. Polecam kazdemu zpracowanemu czlowiekowi, ktory zapomina jak zle wplywa na nasze zycie stres. Ten trening uswiadomil mi poprostu ze poprostu zapomnialem jak sie prawidlowo oddycha :-)"

dobre na wewnętrzny niepokój16.08 10:52
Autor opinii: L.D.
"Chcę podziękować za ćwiczenia oddechowe. Wykorzystywałam je w sytuacjach lękowych. Byłam na urlopie i nie mogłam wykonywać ich codziennie. Jednak pomagały mi, gdy czułam niepokój. Chociaż urlop był wspaniały, to nie wiem czemu, często właśnie odczuwałąm wewnątrz niepokój. Modlitwa i ćwiczenia oddechowe pomogły mi przetrwać te trudne dla mnie chwile w czasie rodzinnego wyjazdu do Włoch."

bardzo potrzebny01.07 17:09
Autor opinii: Monika
"Bardzo dziekuje za mozliwosc z korzystania programu do relaksacji oddechu przeponowego gdyz bardzo jest mi on potrzebny przy mojej chorobie a nie bardzo wiedzialam jak go stosowac."