[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Moje Magiczne Miejsce: Ćwiczenie z WizualizacjiMoje Magiczne Miejsce: Ćwiczenie z Wizualizacji

(7 recenzji klientów)
Cena: 27.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


Metoda Radzenia Sobie ze Stresem.

Podróż, ćwiczenie wizualizacji z przewodnikiem prowadzącym krok po kroku przez kolejne etapy odnajdywania głębokich stanów relaksu. Odkryj stabilnie bezpieczne, głęboko relaksujące miejsce dla siebie.

Jeśli chcesz możesz doświadczać tego miejsca również bez przewodnika. Pakiet zawiera dodatkowe nagranie z wydłużoną częścią bez prowadzenia słownego.

Zestaw zawiera: 6:49min wizualizacja główna, 11:39min wersja wydłużona. Razem 18 minut 28 sekund.


Notatka od redaktora:

Mamy w ofercie nagranie podczas którego kobiety płaczą. I to nie w przenośni ale faktycznie płaczą. Ze szczęścia na szczęście :) osobiście widziałem na szkoleniu jakie miałem okazję prowadzić.Uznałem że to tylko na szkoleniu ale nie. Oto co napisała jedna z osób które zakupiły nagrania z dostawą przez internet:
„Bardzo przyjemne odczucie. Mimo, ze magiczne miejsce zaczęłam wyobrażać sobie w górach, w końcu znalazłam się na morzu. Kiedy pierwszy raz wsłuchiwałam się w relaksację magiczne miejsce, popłynęły mi łzy.”Recenzje naszych Klientów
jest dobrze16.04 22:43
Autor opinii: klient
"jedno z ciekawszych wizualizacji."

Dziękuję bardzo za mile relaksacje!30.08 16:17
Autor opinii: Grażyna
"Bardzo przyjemne odczucie. Mimo, ze magiczne miejsce zaczęłam wyobrażać sobie w górach, w końcu znalazłam się na morzu. Kiedy pierwszy raz wsłuchiwałam się w relaksację magiczne miejsce, popłynęły mi łzy. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam, Grażyna"

ocena21.07 09:19
Autor opinii: Bogdan
"Dziękuje i jestem zadowolony"

Komentarz: Witam,26.11 22:17
Autor opinii: marcin
"nagranie bardzo mi się podoba"

moglabym gory przenosic27.07 16:39
Autor opinii: Grazyna
"Niesamowita jest ta relaksacja.Jak dla mnie duzo znaczy. Mam bardzo stresujaca prace. I po powrocie do domu kazdego dnia a nawet kilka razy dziennie poddaje sie temu fantastycznemu uczucia blogiego spokoju, Naprawde wypoczywam .wowczas jest mi tak cudownie,ze moglabym gory przenosic.innym z kolei razem ,wcale nie chce mi sie robic kompletnie nic ,tylko lezec i sluchac.To jest naprawde wspaniale. Slicznie dziekuje. Pozdrawiam Grazyna"

Gdy życie daje ci same cytryny, zrób z nich lemoniadę10.03 15:33
Autor opinii: Agnieszka
"Tak jak 'Antystres", "Moje magiczne miejsce" polecił mi znajomy. Każdy z nas ma takie miejsce, wspomnienie lub marzenie do którego wraca. Ten trening pozwala przywołać to miejsce w chwili, gdy nie czujesz się dobrze - problemy, stres, złość, rozgoryczenie. Po kilkudniowym treningu będziesz w stanie sam, nawet bez lektora przywołać to dobre miejsce, wspomnienie w sytuacji zagrożenia twojego poczucia bezpieczeństwa. By do tego dość, najpierw powinieneś poświęcić kilka wieczorów by nauczyć się jak to osiągnąć. Na pewno znajdziesz kilkanaście minut przez parę dni. Mnie bardziej odpowiada dłuższa wersja. Lepiej uspokaja, a powrót do rzeczywistości jest znacznie mniej bolesny. Powodzenia, odwagi!"

dzieki :)07.02 18:55
Autor opinii: Paweł
"super!!!"

super02.02 14:33
Autor opinii: grzegorz
"Utwór naprawde fajny, chyba najlepszy z wszystkich dostępnych z jakimi się spotkałem!!! Naprawde głęboko polecam obsługa też bardzo szybka. po prostu super...."Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły również:

Inni Klienci oglądali też...