[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

The Secret: Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj jak Twoje Marzenia się SpełniająThe Secret: Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj jak Twoje Marzenia się Spełniają

(5 recenzji klientów)
Cena: 37.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


Śmiali się gdy tworzyłem swoje sekretne video ale gdy nabyłem piękny dom i zacząłem poważnie zarabiać...

Sekret Zmienił Moje Życie.

Gdyby ktoś rok temu powiedział mi że "prawo przyciągania" i tworzenie sekretnych video działają najzwyczajniej bym go wyśmiał ale teraz fakty mówią same za siebie. Jestem ogromnie wdzięczny sobie że postanowiłem to sprawdzić.

Zapragnąłem mieć dom w pięknej okolicy i teraz mam. Wydawało mi się że aby mieć taki dom jedyna droga do niego wiedzie przez zarobienie ogromnej sumy. Dom kosztował wielokrotnie mniej niż się spodziewałem. Otrzymałem go w zupełnie inny sposób, bez wielkich pieniędzy. Inaczej niż kiedykolwiek mógłbym się spodziewać. W sposób którego nigdy sam bym nie wymyślił. Rzeczywistość okazała się bardziej fantazyjna od fikcji.

Co zrobiłem? Po prostu dodałem zdjęcie domu jaki chciałem mieć do sekretnego video. Reszta potoczyła się sama. Niewiarygodne ale tak działa prawo przyciągania.

Kolejna historia wydarzyła się z otrzymywaniem pieniędzy. Dosłownie kilka dni temu oglądałem moje sekretne video z przed kilku miesięcy. I zszokowało mnie to co ujrzałem. To był czek z wypisaną sumą. Co miesiąc otrzymuje w ten sposób tyle pieniędzy a często sporo więcej niż to co było na video. I dokładnie przypomniała mi się myśl gdy dodawałem to zdjęcie do programu Secret. Nie mogę powiedzieć że wierzyłem po prostu byłem ciekaw. To było takie mało realne, że w ogóle może się kiedykolwiek wydarzy. Ale bardzo mi się spodobało i natchniony chwilą dorzuciłem jeszcze jedno marzenie. Co ciekawe te pieniądze wpływają do mnie za zupełnie coś innego niż zakładał bym wtedy, bez związku z moją aktualną pracą.

Wystarczył ten jeden strzał, wysłanie prośby w kosmos, do Boga czy jak tam uznasz. Prawo przyciągania działa. I co najlepsze mam narzędzie do korzystania z niego - program Secret. Wystarczy komputer z Windows. Żadne specjalistyczne umiejętności nie są wymagane. Jeśli umiesz wysłać email to poradzisz sobie z tym programem. Wszystko w trzech krokach w ciągu kilku minut:
  1. Na swoim komputerze wybierasz zdjęcia przedstawiające Twoje cele i dodajesz opisy po jednym zdaniu. Na przykład wybierasz zdjęcie domu i dopisujesz „Mój dom nad oceanem.” (Dodatkowo jest jasna video instrukcja jak dodawać zdjęcia.)
  2. Następnie wybierasz ulubioną muzykę. (Z programem jest już cała płyta muzyki gratis.)
  3. Raz na kilka dni uruchamiasz program i oglądasz. (I mniej więcej raz na dwa tygodnie coś dodajesz i wtedy oglądasz kilka minut. Ja tak robię i to działa.)
Prosto i wygodnie program sam tworzy video ze wskazanych zdjęć, muzyki i tekstów AUTOMATYCZNIE. W programie użyto wiedzy z tradycyjnej psychologii i nowych odkryć z NLP na temat przetwarzania obrazów przez mózg i łączenia multimedialnych elementów ze sobą. (Twórca programu szkolił się bezpośrednio u ojca tej metody Richarda Bandlera oraz u arcymistrza motywacji Tonego Robbinsa.)

Ja znam się nieco na edycji video i takie coś mógłbym zrobić w zaawansowanym programie za $1200 ale zanim bym go uruchomił, odkopał odpowiednie opcje, wyrenderował pewnie zgubiłbym swój zapał i iskrę pomysłu która właśnie zabłysła. Kocham program Secret za prostotę użycia i błyskawiczne działanie.

Uwaga: Gwarantuję Ci że kiedy pierwsze Twoje marzenie się spełni będziesz w szoku.

Czekam na wieści od Ciebie.

Pakiet zawiera:
  • Program Secret Visualisation Tool – działa na komputerach z Windows (Vista, XP, 7, 8 i 10)
  • Jasną Video instrukcje jak dodawać zdjęcia i muzykę aby użycie było zupełnie łatwe.
  • Album z energetyczną muzyką Do It Now (9 utworów) do użycia w Twoich filmach.
  • Przewodnik pokazujący jak najlepiej korzystać z Sekretu. 
Czyli wszystko co jest potrzebne aby w ciągu kilku chwil stworzyć swoje pierwsze video przyciągające to czego pragniesz.

Do tego jest gwarancja. Masz 30 dni na sprawdzenie. Jeśli uznałbyś że to dla Ciebie nie działa. Bez żadnych dodatkowych pytań otrzymujesz swoje pieniądze z powrotem. Testujesz na nasze ryzyko. Możesz tylko zyskać.

P.S. Stwórz własne filmy mówiące do Ciebie w najsilniejszy możliwy sposób. Okryjesz jak nakierowanie skupienia tworzy zmiany w Twoim życiu osobistym. Prawie jak magia.Recenzje naszych Klientów
Sekret29.12 14:33
Autor opinii: Joanna
"witam Cieszę się ze taka forma wizualizacji została stworzona.Ja osobiście robiłam ja dawno temu na papierze i wyobrażcie sobie że wszystko się ziściło.Co prawda nie od razu ale w ciągu trzech lat spełniały się po kolei moje marzenia.Ten program zakupiłam swojej siostrze pod choinkę i była z niego zadowolona a czy się sprawdzi -czas pokarze,bo w dużej mierze to zależy od nas samych.Polecam niedowiarkom warto spróbować! Joanna"

Komentarz: Sekret23.06 18:27
Autor opinii: Daniel
"Kupiłem ten program i już widzę pierwsze efekty. To jest niesamowite."

teoria sekretu24.07 09:21
Autor opinii: Beniu
"Myślę , że twórcy sekretu skontaktowali się ze specem od marketingu . Film jest naciągany . A to prawo przyciągania nie zawsze działa . Na 80 % ściema ."

!13.06 13:42
Autor opinii: magda
"Produkt bardzo dobry i łatwy w obsłudze."

Jestem zadowolony19.05 12:07
Autor opinii: Adam
"Program bardzo intuicyjny i autorski."

Komentarz: Robi wrażenie!14.01 12:31
Autor opinii: Stanisław
"Dopiero dzisiaj uruchomiłem program z moimi zdjęciami i sugestiami. Robi wrażenie! Prawdziwą opinię napiszę po dwóch tygodniach. Pozytywne skutki korzystania z programu mogą objawić się już jutro i każdego następnego dnia, więc jestem pełen oczekiwania co przyniesie najbliższa przyszłość."

dziękuję16.08 14:40
Autor opinii: Ewa
"Jestem zadowolona z zakupu."

Komentarz: oglądam codziennie26.06 08:34
Autor opinii: Anna
"Witam uprzejmie!!! The Secret Visualisation Tool podoba mi się bardzo, już zdążyłam stworzyć własny film. Jestem fanką Sekretu, mam książkę Rhondy Byrne, więc ucieszyłam się niezmiernie, że mogę kupić The Secret Visualisation Tool, oglądam mój filmik codziennie i czekam na rezultaty!!!"Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły również:

Inni Klienci oglądali też...