[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Trening relaksacyjny JacobsonaTrening relaksacyjny Jacobsona

(110 recenzji klientów)
Cena: 0.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


Jak zrelaksować dokładnie wszystkie mięśnie

Uwaga. Dostępna jest też rozszerzona wersja treningu z książką tutaj.


Sprawdź jaką metodę relaksu stosują psychologowie i psychiatrzy od lat.

Jeśli nie najlepszy, z pewnością jeden z najlepszych z tych starszych i dogłębnie przebadanych naukowo treningów. Trening relaksacyjny bazujący na treningu Jacobsona, w adaptacji dr Pawła Holasa z Kliniki Psychiatrii Akademii Medycznej w Warszawie. Wersja audio, 27 minut

Opinie o nagraniu:

Witam:-) W zasadzie mogłabym napisać tylko,że jestem pod wrażeniem treningu relaksacyjnego!!! Myslę jednak ,że powinnam napisac więcej.Otóż nigdy wcześniej,ani pewnie nigdy później nie doznam takiego CUDOWNEGO rozluźnienia,jak wtedy gdy słuchałam nagrania treningu Jacobsona!! Dziekuję sredecznie! Pozdrawiam Barbara
UWAGA: Aby pobrać nagranie należy złożyć zamówienie. Nagranie zostanie wysłane pocztą elektroniczną (email) bezpłatnie.
Trening udostępniamy dzięki uprzejmości serwisu Relaksacja.pl Jeszce sprawniejszy umysł.Recenzje naszych Klientów
14 stron  [1]  2  3  4  5 > »
za dużo07.05 19:46
Autor opinii: f
"Jak dla mnie za dużo komentarza. To mnie rozprasza. Ściśnij, puść. I koniec. Czujesz to czy tamto, gadu, gadu, gadu...."

dziękuję07.05 19:44
Autor opinii: Gosia
"Głos miły, empatyczny, wyciszający i dający poczucie bezpieczeństwa."

uwagi13.12 16:57
Autor opinii: Patryk
"nagranie jest ok - dwie uwagi jedna to podczas ćwiczenia na drugim ramieniu jest tylko jedno powtórzenie gdy wszystkie inne części mają dwa oraz wolałbym ciszę zamiast tych fal abym mógł bardziej się skoncentrować na doznaniach w ciele - niekiedy fale mnie rozpraszają"

jak hipnoza13.12 16:53
Autor opinii: Ewa
"Dziękuję za mozliwość pobrania i skorzystania z nagrania. To jest jak hipnoza ! Jestem zachwycona i odprężona...dzięki nagraniu uczę się byc odprężoną. Szczerze polecam. Pozdrawiam Ewa."

działa na dziecko13.12 16:51
Autor opinii: Beata
"Dzień dobry,nagranie spełnia swoją rolę do tego stopnia, że nie wiem jak się kończy:) Głos lektora jest wyciszający i uspokajający. Trening działa także na moje dziewięcioletnie dziecko, które od niedawna miało problemy z zasypianiem. Pozdrawiam serdecznie"

mewy14.11 16:15
Autor opinii: Paulina
"Wszystko super, treść ok, korzystam z nagrania. Wg mnie mewy są za głośne w stosunku do lektora, mam wrażenie hałasu. Poza tym, gdyby był inny lektor, byłoby cudownie ale to mniej przeszkadzające od mew. Pozdrawiam"

Miły głos lektora05.11 17:43
Autor opinii: Anna
"Relaks bardzo mnie odpręża. Miły głos lektora."

Uwielbiam24.10 18:26
Autor opinii: Kasia
"Witam Ja osobiście uwielbiam relaksację Jacobsona, a 30 minutowy czas nie stanowi mysle problemu jeżeli człowiek naprawdę chce poświecić sobie chwile czasu na poczucie odprężenia i relaksu. Osobiście mogę powiedzieć ze ta relaksacja pomaga w stanach depresyjnych, nerwicowych i lekowych, testuje ja na sobie przez półtora roku pp stracie bliskiej osoby i naprawdę mówię z ręka na sercu ona pomaga! Bardzo bym chciała spróbować relaksacji Shulza także napewno pobiorę i niebawem zdam relacje Pozdrawiam Kasia"

pomaga w wyciszeniu05.10 16:07
Autor opinii: Marian
"dziękuję za otrzymane nagranie. Pomaga mi ono wyciszyć się przed snem a nawet zasnąć. Polecam wszystkim, którzy mają z tym problem."

Pomaga w nauce05.10 15:39
Autor opinii: Hanna
"Sam proces relaksacji jest trudny dla osoby żyjącej w ciągłym napięciu. Nagranie pomaga w nauce. Bardzo kojąca muzyka. Zasypiam w trakcie ćwiczenia. Mam nadzieję, że się nauczę wykonywać je prawidłowo . Bardzo dziękuję"

14 stron  [1]  2  3  4  5 > »


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły również:

Inni Klienci oglądali też...