13 myśli nt. „[Video] Uważaj Czego Sobie Życzysz

 1. … a ja zyczę sobie 5000 zł. jest mi niezbedne, konieczne, potrzebne … wreszcie podleczyłabym sie porządnie a może całkiem wyleczyła z boreliozy …. 😛 🙂

  • bolerioza.Ewo-moze zyczenie sie spelni….
   https://www.youtube.com/watch?v=hsEhzZZh78o
   jestem naturopata i badan rozne metody, terapie leczenia, to nr. 1 wsrod wszelkich jakie do mnie doszly, poradzi sobie z kada, bakteria, wirusem, grzybem itp..rokowania sa wspaniale..pozdrawiam i zdrowia zycze:-)

 2. Film naprawdę wzruszający.Płakałam jak dziecko. Jak dotąd jednak żadne z moich marzeń nigdy się w moim życiu nie spełniło, ani te wielkie ani te drobne.Karma, los? Kto to wie……

  • Super że napisałaś to znaczy że chcesz coś z tym zrobić.
   Zobacz. Jeden pan na video opowiadał że chce skarpetki inny że duży telewizor. Oboje dostali co chcieli. W komentarzach Ewa napisała że chce się wyleczyć ktoś posunął jej video może pomoże. Zawsze to coś.

  • JAKA KARMA ? TO TYLKO KIEPSKIE WIBRACJE IMION I NAZWISKA , BARDZO CZĘSTA RZECZ . JA MOGĘ POMÓC . KAROL

 3. Witam wszystkich tych którzy mają marzenia 🙂
  Gdy miałem 20 lat zrobiłem coś czego wtedy nie rozumiałem a co wyczytałem w jakiejś książce i jak się potem okazało to była najwspanialsza rzecz w moim życiu. Zmieniłem całkowicie moje życie z nieudacznika w człowieka sukcesu. Co to było ? Co mnie tak zmieniło?
  Przez 5 lat pisałem swoje marzenia co wieczór pisałem pozytywne afirmacje mojego nowego życia zapisałem kilkanaście zeszytów 90 kartkowych. Efekty jakie osiągnąłem zmieniły całe moje życie, jednak uwierzyłem pesymistom i zrezygnowałem. wróciłem do swoich dawnych nawyków i do nudnego życia. Potem od przyjaciela dostałem film sekret i obejrzałem go ponad 300 razy ZROZUMIAŁEM co wtedy zrobiłem. Teraz czytam książkę „Urodziłeś się bogaty” Boba Proctora to człowiek z ponad 20 letnim doświadczeniem i wiem że nigdy nie zrezygnuje ze swoich marzeń.
  PS: Piszę znowu swoje afirmacje marzeń, mam teraz 40 lat. Spisujcie swoje marzenia ,piszcie kiedy tylko możecie na pewno się spełnią. Życzę wszystkim aby im się spełniły ich marzenia i by się nimi cieszyli.
  Pozdrawiam

 4. moje marzenia są dla mnie byc albo nie byc bardzo pragnę bu się spełniłniły
  ale straciłam już wszelką nadzieję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *