[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Swobodny Lot: Free FlightSwobodny Lot: Free Flight

(2 recenzje klientów)
Cena: 37.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


Nagranie Swobodny Lot jest stworzone dla wszystkich tych osób, które marzą o lataniu. Zostaniesz poprowadzony w swoim umyśle w stan głębokiego relaksu. Znajdując się w miejscu bez żadnych ograniczeń będziesz w stanie realizować wszystkie swoje fantazje związane z uczuciem latania i więcej. Poczucie wolności i oderwania od codzienności sprawi, że to doświadczenie jest jednym z ulubionych.

Swobodny Lot jest podobny do płyty Głęboki Trans ale dodatkowo zawiera prowadzenie słowne w głębokim relaksie tak aby poprowadzić Cię przez doświadczenie wolności swobodnego latania w chmurach, ponad Ziemią, w miejsce jakiego sobie zapragniesz. Podróż w wybrane przez Ciebie, dowolne miejsce na Ziemi albo poza nią. Blisko, daleko albo jeszcze dalej. Tam gdzie sobie zażyczysz.

Czas trwania: 22 minut 28 sekund oraz wersja dłuższa 37 minut 12 sekund.
Najwyższa jakość MP3 320kbps. Całość spakowana zajmuje 107MB.

Odkryj Wolność Swobodnego Lotu Bez Ograniczeń.Recenzje naszych Klientów
free flight06.08 08:41
Autor opinii: Jeszua
"wszystko lux - po prostu słuchać i relaksować sie"

Odpręża...29.08 17:04
Autor opinii: Dawid
"Całkiem niedawno zakupiłem "Swobodny Lot" i jestem zadowolony z nagrania. Głos lektora bardzo przyjemny. Nagranie jest długie , dzięki czemu możemy odpłynąć szybko i skutecznie(kupując dostajemy do wyboru nagranie krótsze i dłuższe). Bardzo przyjemnie się słucha po południu. Warunek to zachowanie pełnej świadomości i poddanie się relaksowi."Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły również:

Inni Klienci oglądali też...