[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Książka + Trening relaksacyjny JacobsonaKsiążka + Trening relaksacyjny Jacobsona

(75 recenzji klientów)
Cena: 32.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


Jak zrelaksować dokładnie wszystkie mięśnie + książka Antystres


Prosta i diabelnie skuteczna metoda na relaks

Antystres - Jak zmienić stres w relaksującą energię i odprężyć dokładnie całe ciało
Autor: Marek Jacenko
Wydawnictwo: Lavenmint, 72 strony

Do książki dołączone jest audio:  Głęboko relaksujący Trening Jacobsona
Nagranie audio z lektorem mówiącym krok po kroku co robić.


Błyskawiczny relaks


Najprostszym sposobem na relaksację byłoby wybrać się na wycieczkę w miejsce z dala od cywilizacji. Miejsca ciszy, spokoju i tego wyczuwalnego, a może dającego się zauważyć stanu, kiedy wszystko ogarnia spokój.

Szczęśliwie istnieje też kilka sposobów relaksacji dla tych, którym brakuje czasu na takie podróże. Jednym z nich jest trening relaksacyjny polegający na słuchaniu nagrania. Trening trwa zwykle około 30 minut. Trening jest bardzo przyjemny - kładziesz się wygodnie, głos instruuje krok po kroku, co należy robić.

Jeśli nie najlepszy, z pewnością jeden z najlepszych z tych starszych i dogłębnie przebadanych naukowo treningów relaksacyjnych to trening Jacobsona.

Jaki efekt? Oto wypowiedź jednej z osób, które go użyły:

”Bardzo mi pomógł trening Jacobsona. Potrafił dotrzeć do wnętrza duszy, rozładować napicie, z którym borykamy się codziennie, spokój jaki ogarnął mnie jest niesamowity! Efekt jest zdumiewający!”


“To niezwykła książka. Poprzez nauczenie się technik relaksacji daje nadzieję na przywrócenie harmonii w naszym nieuporządkowanym i wciąż pędzącym życiu, na osiągnięcie i pełniejsze przeżywanie szczęścia.”
dr Anna Czerniejewska, lekarz dziecięcy i kardiolog

“Autor tej książki jest jednym z najbardziej inspirujących mężczyzn, jakich spotykam. Cieszę się powstała ta książka, która przyczyni się do pozytywnych zmian w życiu innych ludzi.”
dr Katarzyna Włodkowska, lekarz rodzinny


Dołączone nagranie audio: Jedyna polska wersja relaksacji Jacobsona posiadająca zezwolenie twórców współczesnej wersji treningu prof. Douglasa. A. Bernsteina oraz dr Thomasa D. Borkovca.


W skład pakietu wchodzi:
  • Książka Antystres (W formie elektronicznej, dostarczana przez Internet.)
  • Rozszerzony Trening relaksacyjny Jacobsona w krystalicznej jakości audio MP3. Sam trening audio ze skórtowym opisem można pobrać bezpłatnie ale trening dostarczany z książką jest w najlepszej jakości (256kbps stereo) oraz jest dodatkowo rozszerzony (31 minut) a zawarte w książce instrukcje wyjasniają dokładnie jak go dobrze przeprowadzić.

Książkę w wersji drukowanej razem z płytą CD można nabyć w sklepie Relaksacja.pl.Recenzje naszych Klientów
9 stron  [1]  2  3  4  5 > »
Polecam.30.10 08:25
Autor opinii: Marian
"Bardzo dobry materiał korzystam z niego codziennie, bardzo dobrze mnie wycisza."

świetnie zbilansowane26.10 07:45
Autor opinii: Marcin
"Nagranie jest świetnie zbilansowane pod względem merytorycznym samej techniki relaksacji, odczytu audio, w tym intonacji głosu, tła dźwiękowego oraz czasu."

Naprawdę działa :)20.09 19:42
Autor opinii: Ewa
"Po całym dniu naprawdę dobrze włączyć sobie trening Jacobsona i się zresetować. Skupić się na swoim oddechu i mocno się zrelaksować."

zrobił na mnie duże wrażenie13.09 22:46
Autor opinii: Antonina
"Z nagraniem spotkałam się już wcześniej, parę lat temu na warsztatach " trening osobisty" i było to wielkie wydarzenie, które pamiętam do dziś. Szum morza, aksamitny głos lektora, stopniowe wprowadzanie w stan relaksacji podziałał rzeczywiście odprężająco i wyciszająco"

Dziękuję za możliwość stosowania go w swoim domu.30.08 17:20
Autor opinii: Małgośka
"Trening nagrany jest profesjonalnie, głos czytającego brzmi obok, pozwala zatopić się w swoich odczuciach i ciele.Tekst zawiera wszystkie elementy i myślę, że jest dobrym wstępem do samodzielnego relaksu."

Dziekuje06.08 15:19
Autor opinii: Malgorzata
"bardzo dobre nagranie, pomagajace w calosci zrelaksowac sie."

Dla mnie super nagranie.11.07 11:05
Autor opinii: Andrzej
"Pełny relaks i gdyby nie "otwórz oczy" na końcu to pewnie bym zasnął."

Jestem bardzo zadowolony z nagrania.25.06 15:48
Autor opinii: Krzysztof
"Szum fal w tle jest bardzo dobrym pomysłem. Mnie przywołuje z pamięci pobyt na plaży w Turcji, w trakcie treningu wyobrażam sobie że tam jestem co dodatkowo pozwala się odprężyć."

DZIEKUJE.10.06 17:30
Autor opinii: Jadwiga
"Z tego nagrania redakcyjnego jestem zadowolona, jest to dla mnie bardzo relaksujące i mnie uspokaja ,kiedy jestem w stresie,Moja ocena tego nagrania jest mega pozytywna."

Zadziałało świetnie.07.05 22:29
Autor opinii: Monika
"Trening Jakobsona zaleciła mi psycholog do której chodzę na terapię. Cierpię m.in. na silne kurcze mięśni, które nie puszczają.Przy pierwszym słuchaniu relaksacji zasnęłam. Uwielbiam szum fal. Za to świetny efekt relaksacji odczułam przedwczoraj. Od jakiegoś czasu trzyma mnie skurcz w barkach i plecach. Nie pomagały żadne leki przeciwbólowe! Zastosowałam relaksację bo łapałam się wszystkiego żeby pozbyć się bólu. Byłam w szoku bo większość bólu odeszła! Od kilku dni nie musiałam brać leków przeciwbólowych! Zadziałało świetnie."

9 stron  [1]  2  3  4  5 > »