[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

Album Gwiezdna plaża

Recenzje naszych Klientów
marzenia16.04 22:54
Autor opinii: klient
"słuchając tych utworów aż chce się marzyć i je spełniać."

Cieszę się iż znalazłem waszą strone .27.06 08:23
Autor opinii: Bartek
"Bardzo przyjemna muzyka ."

Witam,17.05 22:46
Autor opinii: Pozdrawiam Ania
"To moje pierwsze doświadczenia z taką muzyką i muszę powiedzieć że lubię jej słuchać. Fajnie się przy niej odpoczywa...ale też rozmyśla... Utwory zgrałam sobie na płytę żeby móc słuchać tej muzyki także podczas jazdy autem. Odpowiedni nastrój, włączona muzyka i to na prawdę balsam dla duszy i ciała po ciężkim dniu :-) Jestem zadowolona z zakupów i na pewno będę na Twoją stronę zaglądała."

Zupełnie inaczej patrzę na świat14.10 22:08
Autor opinii: Ewa Z.
"Całkiem niedawno dowiedziałam się o tym serwisie, gdy szukałam informacji na temat technik relaksacji. Ściągnęłam też bezpłatną muzykę relaksacyjną, która bardzo mi się spodobała. Przesłuchałam tez inne w sklepie i byłam zachwycona samą muzyką i ich ceną :) Zamówiłam od razu cztery płyty i mogę powiedzieć, że muzyka jest naprawdę niesamowita. Wpływa na mnie tak uspokajająco i wyciszająco. Lubię jej słuchać gdy jadę autobusem albo idę do pracy. Przenoszę się wtedy w inny świat. A kiedy skończę ją słuchać to zupełnie inaczej patrzę na ten rzeczywisty, w którym żyję :) Dziękuję za udostępnienie muzyki i pozdrawiam słonecznie :)"

polecam26.06 08:30
Autor opinii: Ola
"Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Lavenmint. Nagrania otrzymałam natychmiast po przelaniu pieniążków, wspaniała muzyka:) Chętnie ponownie skorzystam z zakupów u Państwa. Polecam gorąco wszystkim."