[Zaloguj | Zarejestruj]
Głęboki relaks mp3 do pobrania natychmiast. Legalnie.
Szukaj:
Zaawansowane szukanie | Biuro Obsługi Klienta

OOBE Symulator - Bezpieczne Wyjście z CiałaOOBE Symulator - Bezpieczne Wyjście z Ciała

(10 recenzji klientów)
Cena: 97.00zl
Czas dostawy: zwykle kilka minut (darmowa wysyłka przez email).


OOBE Symulator to program treningowy dający poczuć jak to jest wyjść z ciała. Doświadczenia prowadzone krok po kroku przez profesjonalnego lektora pozwalają cieszyć się bezpiecznym wyjściem z ciała. W zaciszu własnego domu rozpocząć wspaniałą podróż w głąb własnego umysłu poznając tym samym swoją prawdziwą naturę i drzemiące w Tobie nieograniczone możliwości. Siłę Twojego umysłu.

Odkryj na własnej skórze że jesteś czymś więcej niż ciało fizyczne jednocześnie będąc w pełni bezpiecznym.

Seria trzech nagrań przeprowadzi Cię od transu przez doświadczenie wibracji i wyjścia z ciała aż po swobodny lot w OOBE.

Każde z nagrań zawiera Dziesięciopunktowy System Całkowitej Relaksacji. Używamy go do błyskawicznego wywoływania stanu głębokiego relaksu. Dodatkowo całość wzmocniona jest wspomagającymi dźwiękami binaural beats.


Krok 1 - Głęboki Trans
Głęboki Trans - Głębsze Zrozumienie i Nieograniczone Możliwości
Nagranie wprowadzi Cię w stan głębokiego transu. Trans jest powodowany głęboką, fizyczną i mentalną relaksacją. Ciało wchodzi w stan podobny do snu, podczas gdy umysł jest w pełni obudzony. W tym stanie można nie tylko zmieniać i programować swoje zachowania i reakcje, ale także wejść głębiej w zrozumienie swojej prawdziwej istoty. (Ta pojedyńcza płyta dostępna jest również poza pakietem)
Czas trwania: 18 minut 40 sekund oraz wersja dłuższa 37 minut 02 sekundy.


Ważne: Osiąganie stanu transu jest niezbędne przy dokonywaniu projekcji astralnej (OOBE).


Krok 2 - Wyjście z Ciała
Wyjście z Ciała - Poczuj jak to jest
Słuchając nagrania Wyjście z Ciała odkryjesz i poczujesz jak cudowne jest wyjście z ciała. Głos prowadzący zabierze Cię w podróż poprzez to doświadczenie. Poznasz wrażenia, jakie występują w momencie wychodzenia. Następnie będziesz miał czas na własną eksplorację. Działając mentalnie w swojej wyobraźni znacząco przyśpieszysz naukę wychodzenia. Symulacja OOBE to podróż w Twoim umyśle, która odbywając się regularnie sprawi, że Twoja Podświadomość odpowiednio przygotuje Cię na to wspaniałe doznanie. Twoja wyobrażona podróż stanie się katalizatorem do faktycznych podróży poza ciało.
Czas trwania: 24 minut 33 sekund.

Uwaga: Samo nagranie jest ćwiczeniem, które przyśpiesza naukę OOBE. Podczas słuchania możliwe jest spontaniczne kontrolowane doznanie OOBE.


Krok 3 - Swobodny Lot
Swobodny Loot - Poczuj WOLNOŚĆ!
Nagranie Swobodny lot jest stworzone dla wszystkich tych osób, które marzą o lataniu. Zostaniesz poprowadzony w swoim umyśle w stan poza ciałem. Znajdując się w miejscu bez żadnych ograniczeń będziesz w stanie realizować wszystkie swoje fantazje związane z uczuciem latania i więcej. Poczucie wolności i oderwania od codzienności sprawi, że to ćwiczenie jest jednym z ulubionych, dając Ci przedsmak tego co Cię faktycznie czeka poza ciałem. Czas trwania: 25 minut 00 sekund oraz wersja dłuższa 37 minut 16 sekund.Dodatkowo Za Darmo

Trening VideoDo wszystkich treningów przygotowana jest seria krótkich nagrań video aby najdokładniej wyjaśnić wszystkie szczegóły (konkretne informacje). Z video dowiesz się jak kiedy i w jakiej pozycji najlepiej robić trening. Jak korzystać z nagrań aby uzyskać najlepsze efekty.

Twórcą nagrań video jest Robert Noble. Wieloletni badacz zjawiska OOBE. Osoba która regularnie wychodzi z ciała.

Plus bezpłatnie w Symulatorze znajdują się dodatkowe dwie wersje treningów audio. Wydłużone nagrania Głęboki trans i Swobodny Lot jeśli miałbyś ochotę na dłuższą wyprawę.


Gwarancja Pełnej Satysfakcji

Dajemy Ci pełną gwarancję zadowolenia. Albo uznasz że produkt jest świetny albo możesz go zwrócić i bez żadnych dodatkowych pytań otrzymać pieniądze z powrotem. Całe ryzyko jest po naszej stronie. Ty możesz tylko zyskać.


Podsumowując otrzymujesz Pełny Program Treningowy OOBE Symulator:
  • Pakiet trzech nagrań prowadzących krok po kroku przez kolejne etapy wychodzenia z ciała i samego błogiego doświadczenia podróży poza. Przez całą przygodę powadzi Cię lektor podczas gdy Ty jesteś bezpieczny w swoim domu.
Plus Za Darmo
  • Dwa nagrania w wersji wydłużonej.
  • Serię 5 wypełnionych wskazówkami nagrań video.

Razem: ponad 2 godziny 21 minut nagrań audio plus instrukcje video. Najwyższa jakość MP3 320kbps. Całość spakowana zajmuje 283MB.


Poznaj Jak To Jest Wyjść z Ciała!
Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły również:

Inni Klienci oglądali też...